Goma 195/45r16

Shitet nga: goma 16 01 Shk 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 goma 195/45r16 Semperit shume pak te perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim