Goma 195/55/15

Shitet nga: ....... 16 Jan 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per peguote treja 2 jav tbajta me rrotkapna plus shrafa per krejt gomat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim