Goma 195/55 R15

Shitet nga: goma 31 Tet 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit me bandasha origjinal te mercedesit goma jan te miraa jan pak te perdorura dhe kan permasa 195/55 R15 M+S

Ndrrim nuk beje me asgje

Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim