Goma 195 65 15

Shitet nga: Flamur 08 Nën 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma. 195 65 15 te njejta, jan te perdorura pak po jan te mira per dimer M+S Qmimi 20 euro per nji.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim