Goma 195 65 15 per dimer

Shitet nga: kimi 15 Shk 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomate jane per dimer kto 2cop jane tnjojta 2 tnjojta
80euro kompet ose vet gomat 70euro viber+37744656233
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim