Goma 195.65.15 2014 m+s

Shitet nga: Valmir 29 Jan 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat qmimi i padiskutueshem 2guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim