Goma 195.65.15 M+S

Shitet nga: Sami 30 Mar 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e perdorura vetem 4 muaj jane M+S 195.65.15 në gjendje shumë të mire si me kan të reja dhe I dha me këtë çmim të volitshem prej 100€uro

Verejtje;
Gomat shiten te katertat nuk shiten ndamas.


Tel info;
044 665 000 - viber
049 876 477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim