Goma 195/65/15

Shitet nga: meti 21 Jan 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 195/65/15,m+s.te ardhura nga gjermania,tri cop jan te njejta,dy cop tjera te njejta.qmimi 60 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim