Goma 195.65.15

Shitet nga: Mentor 07 Shk 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 195.65.15 Michelin M+S sapo te ardhura nga Gjermania shume te mira bajn per Gollf 5,Pasat dhe Touran qmimi i lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim