Goma 195-65 R 15-91 V

Shitet nga: Goma 30 Mar 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 195 - 65 R 15 - 91 V
Marka Godyear
Shum pak te perdorura jasht vendit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim