Goma 195/65/R15

Shitet nga: goma 24 Mar 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres shum te mira me dimenzion 195/65R15 cmimi 50 euro fix
Goma e veres 1cope me dimenzion 225/55/R16 cmimi 15 euro fix


Per me shum info shkruani ne viber +37745532850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim