Goma 195/65R15

Shitet nga: G 13 Mar 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 195/65R15 te veres shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim