Goma 195 70 15 c

Shitet nga: mirsim behrami 18 Pri 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma per kombi t4
195 70 15 c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim