Goma 2 copa urgjent

Shitet nga: Prishtine 01 Pri 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
185/55/R15 - 2 copa 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim