Goma 20 coll 2014

Shitet nga: Bess 28 Mar 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat e para jon profil 245/40 r20
Gomat e mramta jon profil 275/34 r20
Viti i prodhimit jan 2014
Te bajta jon veq 4 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim