Goma 20 te Dimrit

Shitet nga: Goma 12 Jan 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma 20 te Dimrit te perdorura qmimi shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim