Goma 205 / 55 /15 m+s

Shitet nga: Fatos 30 Tet 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim