Goma 205/45/16

Shitet nga: goma 31 Mar 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 205/45/16 qmimi 85euro komplet jan te profilit njejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim