Goma 205-55- R16

Shitet nga: goma 07 Shk 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat M+S dy copa te perdorne ,tmira jon, 10 euro copa .205/55/R16 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim