Goma 205/55/16 PIrelli

Shitet nga: goma 18 Tet 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma nr 205/55/16 te firmes PIrelli
gomat jane M*S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim