Goma 205/55/16 Prielli Per Dimer

Shitet nga: valmir 18 Pri 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma 205/55/16 Prielli Per Dimer SHum Te Mira
Te Gjitha Te Njejta Bejn Per Gjdo lloj te veturave
Viber +37745612660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim