Goma 205/55/16 Te Inportuara Nga Gjermonia Per Ver

Shitet nga: valmir 18 Pri 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma 205/55/16 Te Inportuara Nga Gjermomia Per Ver
Te Gjitha Te Njejta Viti I prodhimit 2012
Gomat Bejt Per Gjdo LLoj Te Veturav

Viber +37745612660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim