Goma 205/55/16

Shitet nga: valmir 18 Jan 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes guma 205/55/16
jan te njejta
firma pirelli

Viber +37745612660


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim