Goma 205/55/16

Shitet nga: ..... 17 Jan 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shum tmira te 2-jat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim