Goma 205-55-16

Shitet nga: Isa 05 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma nuk jan te demtum e profil kan dej dikun qmimi esht per dy gomat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim