Goma 205/55/R16 dhe Bandasha per Gjip

Shitet nga: valmir 31 Mar 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan shum te mira pak te perdorura qimi i gomave R16 - 2 copa
Bandashat per gjip 225/70R15 -4 copa
ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim