Goma 205/55 R16

Shitet nga: Muhamet 21 Pri 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 205/55 r16 te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim