Goma 205/55 R16

Shitet nga: xxxx 12 Jan 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma M+S 205/55 R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim