Goma 205 55 r16

Shitet nga: arber 24 Pri 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
3 goma te mira shum treja thujse 205 55 r 16

Nr vala +37744455771
nr ipko 049 504 859
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim