Goma 205/60/16

Shitet nga: ibo 22 Tet 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat nr 205/60/16 te shpenzuara shume pak te firnws Brigestone Blizak
viti 2011 java 36
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim