Goma 205/60/16

Shitet nga: emin 04 Shk 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma te ardhura nga gjermani 205/60/16 jan tdimrit viti 2012 shum pak te perdorura cmimi 50 euro/cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim