Goma 205/60/16

Shitet nga: Canolli 18 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma super tmira 95% treja jan te veres me extra qmim te lir 35 euro copa jan 4 copa per mi da dahen 2 ka 2 qe i mer 4-tat jan 120 jan shum te mira teper te rujtne 95 % treja. 205/60/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim