Goma 205/65/R15

Shitet nga: xx 27 Nën 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te njejta M+S 205/65/R15

Cmimi 15 Euro per cope.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim