Goma 205/75/15 vetem 1 cope

Shitet nga: Privat 02 Maj 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet goma eshte ne gjendje shume te mire.
Eshte vetem 1 copé

Viber 044637105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim