Goma 215/45R17

Shitet nga: Fellne 15 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 215/45R17 te veres nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim