Goma 215.55.16 te veres

Shitet nga: . 28 Mar 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 215.55.16 te vers shum te mira nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim