Goma 215/60/16 Tmira

Shitet nga: Canolli 24 Mar 01:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten keto 4 guma: 2 jan BRIDGESTONE 215/60/16 dhe 2 jan MICHELIN po ashtu me te njejtin numer 215/60/16 jan shum te mira kan mish boll. 25 euro copa kontakt edhe ne viber: +37745580591
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim