Goma 215/60/17

Shitet nga: Muhamer 13 Mar 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres shum tmira 215/60/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim