Goma 225 45 17

Shitet nga: agron mziu 19 Pri 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat dy jon 225 dy245 po gati treja dhe jan te pa perdone ne kosov dhe jan te vitit 2013 teper tmira firma e tyne osht brinson ok qmimi diskutohet 049210 710
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim