Goma 225/55/16

Shitet nga: Vali 09 Mar 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat sava te veres, 225/55/16 , 4copa thuaj se te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim