Goma 225/70/16

Shitet nga: nase 14 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat pak te perdorura , jane shum te ruajtura , gjendem ne Prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim