Goma 235:30:20

Shitet nga: Abedin 14 Mar 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma 235:30:20 jan shum te mira jan michellin pilot sport bojn per bmw. Audi. Mrrcedes. Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim