Goma 235/50/18 te firmes KUMHO (Made in Korea)

Shitet nga: miki 10 Maj 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   69 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma ne gjendje shume te mire te firmes KUMHO (prodhim Korean) viti 2013, shume pak te perdorura me keto dimenzione:
235/50/ ZR 18 101 Y

Gomat jane te veres 2 copa.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim