Goma 235/50R18

Shitet nga: Fellne 15 Shk 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 235/50R18 shum te mira viti i prodhimit 2013 vetem 2 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim