Goma 235/50R18

Shitet nga: Xheti 18 Pri 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 goma jan ne gjende mate mir 2 tjera jan mate hngra...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim