Goma 235 60 18

Shitet nga: g 19 Pri 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 235 60 18 shum te mira te veres te ardhura nga Zvicra 2 copa jan ndryshe 2 copa ndryshe por jan me nje numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim