Goma 235/60R17m+s

Shitet nga: Fatos 29 Tet 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te importuar nga zvicera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim