Goma 235/60R18

Shitet nga: . 28 Mar 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma 235/60R18 per xhip shum te mira nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim