Goma-235-65-r-17-104v-6-copa qmimi-37-euro- ---

Shitet nga: guma -per xjipa 10 Sht 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat per xjipa 235-65-r-17-104 v--6-copa - 37-euro copa per ma shum tel-049-149-334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim