Goma 245/245/17

Shitet nga: Xxxx 22 Maj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 245/245/17 shum te mira Nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim